AVM Alışveriş Merkezlerinde Mağaza Açmak

AVM Alışveriş Merkezlerinde Mağaza Açmak

Alışveriş Merkezlerinde Mağaza Açmak

Dönemsel meslekler ve iş grupları vardır. Her sezon farklı gelirler getirir. Yaz aylarında yapılacak işler ise kış ve sonbahar aylarına göre daha geniş kapsamlıdır.

Kış aylarında belli başlı işlerde de genel bir düşme meydana gelir. İnsanlar sokaklara çıkmaktansa alışveriş merkezlerinde zaman geçirmeyi tercih ederler. Hal böyle olunca da alışveriş merkezlerinde ki mağazalar daha fazla kazanır. Fakat bir AVM de dükkan kiralamak yada dükkan sahibi olmak ise herkesin yapabileceği bir şey değildir. Baylilik alıp işletmenin bile aldığınız bayiliğe göre zor yanları mevcuttur. Bazı bayilikler kira bedelini de öderken, bazıları ödemeyebiliyor. Bu durumda ise büyük markaların bayiliklerini alıp, döndürmek mantıklı gibi görünse de maddi açıdan AVM’de Mağaza Açmak daha ağır gelebilir.

AVM’de Mağaza Açmak, son zamanların en popüler iş grupları arasında yerini aldı. İnsanların büyük kısmı neredeyse yemeklerini bile alışveriş merkezlerindeyer oldu. Durum böyle olunca da küçük esnafın zamanla erimesi de gözlemlediğimiz durumlar arasında.

Özellikle İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir gibi büyük şehirlerde, neredeyse her ilçede birden fazla alışveriş merkezi bulunuyor. Bu durum da da günümüzde Avm’lerde dükkan açmak yada stant kurmak oldukça karlı sonuçlar doğurabilir.

AVM’lerde marka mağazaların haricinde yapabileceğiniz stant işlerinden bazıları şöyledir;

  • Tatlıcı
  • Haribo
  • Parfüm
  • Telekom

vs.. diye gider ve bunları ayrı bir konumuzda net belirteceğiz.

Benzer Yazılar

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Yemek Yapıp Para Kazanmak İstermisiniz? Evinizde Yemek Yapıp Para Kazanmak İstermisiniz,evde aşcılık yaparak…

Para Kazandıran Evde Yapılacak Ek işler Listesi

Ev hanımları için 2019 yılı itibari ile evde ek iş olarak yapabilecekleri bir…

İnternetten Para Kazanma

Arkadaşlar bu yazımızda evde internetten nasıl ve ne şekilde para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz. Günümüz…

Ek işe Başvuru Yap

avatar