Ek iş Fırsatı Evlere iş verilir

Ek iş Fırsatı Evlere iş verilir

2020 Ek iş Fırsatı Evlere iş verilir

Evde Kına Paketleme İşi

Günümüzde ev hanımları evlerinde iş yaparak para kazanmaktadır. Ev hanımlarının evde yaptığı işlerin içinde kına paketleme işi de bulunmaktadır. Bu iş boncuk işlemesi veya nikah şekeri tasarımı gibi el becerisi gerektirmemektedir. Bu işi yapabilmek için ev hanımlarına özel işveren firmalarla anlaşarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Oturduğunuz ilde evde kına paketleme işini kimse yapmıyor ise internet ortamından bu işi yaptıran firmalarla da bağlantı kurabilirsiniz. Evde kına paketleme işini aldıktan sonra firma hangi ilde olursanız olun size malzemeleri kargolamaktadır. Paketleme işlemini size verilmiş olan süre içerisinde bitirdikten sonra firmaya geri kargolanması gerekmektedir.

Firma paketlediğiniz ürünleri kontrol ettikten sonra vermiş olduğunuz banka bilginize kazandığınız ücreti size göndermektedir. Evde kına paketleme işi genellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da oldukça yaygındır. Firma sizinle çalışmaya karar verdiğinde sizin bu işi yapıp yapamayacağınızı kontrol etmek için az miktarda malzeme göndermektedir. Eğer firma çalışmanızı beğenir ise size daha fazla malzeme göndermektedir. Ve bu sayede aylık gelirinize katkıda bulunabilirsiniz. Firma size çok fazla iş göndereceğini bildirdiğinde evde ailenizle bu işi yapabilirsiniz. Veya arkadaşlarınızla birlikte bir grup oluşturursunuz firmaya kına paketleme işini yapmak isteyen grupta kaç kişi olduğunu bildirirsiniz. Bu sayede firma size daha fazla mal göndermektedir. Buda aylık kazancın daha fazla olması demektir. Sizde aylık kazandığınız ücreti gruptaki arkadaşlarınızla eşit olarak bölüşebilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri İşi

Ev hanımlarının çok rahat bir şekilde yapabilecekleri basit işlerden biride nikah şekeri işidir. El becerisi olan her kadın bu işi zorlanmadan yapabilmektedir. Ülkemizde yaz ayında yapılan düğünler oldukça fazladır. Evlenecek çiftler nikah şekeri yaptıracak yer aramaktadır. Nikah şekeri basit bir şey gibi görülebilir fakat aslında düğünlerde fotoğraflardan hariç hatıra kalan tek şey nikah şekeridir. Ev hanımlarının boş vakitlerini para kazanarak geçirebileceği bu iş aylık gelire katkı sağlamaktadır. Belirtildiği gibi el becerisi olmayan hanımlar bu işi yapmakta zorluk çekebilirler.

Fakat kendine güvenen kadınlar bu işi yapabilirler. Evde nikah şekeri işini nasıl yaparım diyen kadınlar ilk önce kendi tasarladıkları nikah şekeri tasarımlarını bir albüm yapmalıdırlar. Daha sonra yaptıkları bu albümleri yeni çiftlerin yoğun olarak geldikleri çeyizlik dükkanlara, mobilya mağazalarına, gelinlikçilere, davetiye bastan matbaacılara yaptıkları albümlerini dağıtmaları gerekmektedir. Dükkan sahiplerinin çiftlere önerisi üzerine iş bulma imkanları çok daha fazladır. Yada nikah şekeri yapan dükkanlarla anlaşma yaparak yarı fiyatına ev hanımlarının kendi tasarladıkları nikah şekerlerini taşeron olarak satabilirler. Evde nikah şekeri hazırlama fiyatı 500 adet 1200 tl’dir. Ev hanımlarının boş vakitlerini düşünür olursak 500 adet nikah şekeri yapımı çokta zor olmayacaktır. Ev hanımları arkadaşlarıyla da birlikte bu işi evlerinde yapabilmektedirler. Miktar olarak fazla yapılan nikah şekeri daha fazla ücret demektir. Çok rahat bir şekilde bu iş yapılabilmektedir.

EK İŞ

Evden yapabileceğiniz birçok ekiş bulunmaktadır. Biraz bilgisayar bilginiz bulunuyorsa bir çok ek iş ilanı size uygun olabilmektedir. Örnek vermemiz gerekirse bilgisayar başında sadece reklamlara tıklayarak para kazanabilirsiniz. Veya mail adresinizi vererek mail adresinize gelen reklamlar başına ödeme alabilir, internetten anket doldurarak veya sorulara cevap vererek para kazanabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken yukardaki belirtilen ek iş ilanları nı sağlayan firmalarının çoğunun tek kelime ile dolandırıcı olmaları. Neredeyse yüzde 85’i dolandırıcı olmakta ve sizlere 2,5 milyar gibi yüksek meblağlarda vaatlerde bulunarak sizleri çekmek ve sizin emeğinizi alarak size ay sonunda hiçbir ödeme yapmadan sürprizle karşılaşmanızı sağlarlar.

Bu yüzde ek iş ilanlarına başvururken başvurduğunuz ilan eğer bir internet şirketine ait ise, sitemizin yorum bölümünden veya Google üzerinden o firmanın internet üzerindeki prestijini araştırmanız gerekli. Bu firmalar birde referans sistemi ile çalıştığı için sizlerden referans edinmenizi yani başkalarınızı üye etmenizi isteyebilirler. Eğer çalışmaya başladığınız firma dolandırıcı ise, referans olduğunuz arkadaşınızda dolandırılabilir böylece hem o kişiye mahcup olursunuz hem de sizin ve arkadaşının birçok değerli vakti ve hayalleri çöpe gider. Üstelik bu firmaların sahipleri bu işleri yurtdışından yaptıkları için, onlara karşı dava açsanız bile herhangi bir işlem yapılamaz veya üye olurken kabul ettiğiniz uzun sözleşmede yazanlar sizin aleyhiniz de çıkarak sizi bile suçlu gösterebilirler.

Evde Yapılacak ek iş arıyorsanız yukarıdaki linklere tıklayarak iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş ilanları sürekli olarak güncellenmektedir.

Benzer Yazılar

Evlere Mandal Montajı işi verilecek

Evde mandal işi yapmak istiyorsunuz fakat iş bulmakta sıkıntı mı yaşıyorsunuz. O zaman…

Ev Hanımlarına İş Fırsatları ilanlar

Evde nikah şekeri yapımı İlanları Evinin rahatlığında çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar için evde nikah…

Evlere Mandal İşi Veren Firma ve Telefonları

Evlere Mandal İşi Veren Firma ve Telefonlar 2020 Yılı Evlere Mandal İşi Veren…

Ek işe Başvuru Yap

avatar