Ek işe Nasıl Başvurulur ?

Ek işe Nasıl Başvurulur ?

Öncelikle merhaba arkadaşlar bugün sizlere ek iş ilanları hakkında detaylı bir sürü bilgi vereceğiz. Günümüz Türkiye şartlarında işsizlik aldı başını gidiyor, malum Temmuz ayının ortalarında olduğumuz 2019 yılı içerisinde işsizlik rekor seviyelere ulaştı. Bizlerde evlerimizden ek gelir, ek kazanç sağlamak istiyoruz. Fakat nereye başvuracağımızı neler yapacağımızı bilmiyoruz. İşte tam bu noktada size hangi işleri yapabileceğinizi ve nerelere başvuruda bulunabileceğinizi açıklayacağım.

Evde ne türk ek iş fırsatları var öncelikle bunları söyleyelim. Arkadaşlar evde bilgisayarınız varsa Google Adsense’den ek kazanç sağlayabilirsiniz. Google adsense’de ne ya diyenleri duyuyor gibiyim, bir web siteniz varsa adsenseye kayıt olup reklan yayıncısı olabilirsiniz. Yayıncı olarak günlük 50 ile 500 tl arasında sitenizin durumuna göre para kazanabilirsiniz.

İnternet eşsiz fırsatlar sunuyor

  • Neredeyse hiç yatırımı olmayan bir iş kurmak
  • Tamamen farklı şeyler denemek ve denemek için risksiz yatırımsız bir ortam
  • Fikirlerinizin hemen uygulanması ve doğrudan geri bildirim
  • Bir şey yaptıktan sonra, uzun vadeli pasif gelir elde edebilirsiniz.
  • İnternette ücretsiz olarak bilgi talimatlar herşey mevcut.

Eğer yukarıda ki çok uğraştırır bilgi birikim lazım diyorsanız daha basit herkesin yapabileceği işlerden bahsedelim şimdide. Evde mandal yapıp satabilirsiniz, evde bebek şekeri yapabilirsiniz,evde boncuk paketleme işi yapabilirsiniz,evde bebek tokası paketleme işi yapabilirsiniz. Aslına bakarsanız bu böylece uzar gider, hergün bunlardan birtanesini yayınlayacağım nasıl yapacağınıza ve hangi firmalardan ürünleri alacağınıza kadar tüm bilgileri ekisebasvur.com sitemizde bulabileceksiniz, takipte kalın. Ayrıca firmaların sizleri bulabilmesi içinde aşağıdan bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Ek işe başvur

Benzer Yazılar

Örgü Yaparak Para Kazanma

El becerisi olan bayanlar,örgü hakkında bilgisi olan bayanlar bu zevkli işi yaparak kazanç…

Evde Kutu Katlama İşi

Evde kutu katlama işi, evde kutu katlama işi veren firmalar, evde kutu katlayarak…

Evde Yapılacak Ek işler

Bitki Yetiştirerek Evden Para Kazanmak Evde bitki yetiştirerek ek iş yapıp para kazanabilirsiniz….

4
Ek işe Başvuru Yap

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Gülzade kızıltaşHakanekisHatice Yakan Recent comment authors
Hatice Yakan
Ziyaretçi
Hatice Yakan

Merhaba ek iş ilanları için sitenizi takipteyim. Hali hazırda işsiz olduğum için evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum.

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

Bende ek iş istiyorum ilanları beklemekteyim.

Gülzade kızıltaş
Ziyaretçi
Gülzade kızıltaş

merhaba ben evde ek iş yapmak istiyorum ev hanımıyım ve tuzla/aydınlı bölgesinde ikamet ediyorum dönüş yaparsanız ve ne şekilde firmalara başvuru yapabileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim.