Evde Bebek Bakarak Para Kazanabilirsiniz

Evde Bebek Bakarak Para Kazanabilirsiniz

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda genelde ev hanımlarının veya evde duran kişilerin yapabileceği gayet bilindik bir ek iş konusundan bahsedeceğim. Evde bebek yada çocuk bakımı yaparak para kazanabilirsiniz.Genelde anne ve babanın çalışmasıyla ortaya bu durum çıkıyor, kimse çocuğunu kötü bakılmasını istemez o yüzden çok iyi araştırıp sizi bulurlar ve anlaşırlar.

Evde Çocuk Nasıl Bakılır ?

Arkadaşlar öncelikle bu işi yapmak istiyorsanız evinizi bir şekilde çocuğa göre düzenlemeniz gerekmektedir. Sabah’dan akşam mesai saatine kadar çocuk sizde kalacağı için sabah, öğle ve akşam beslenme saatlerine dikkat etmeniz gerekiyor. Televizyonunuzda çocuk için çizgi filmler olması gerek ki çocuk huysuzlandığın’da ve durmadığında durdurabilirsiniz. Çocukların öğlen uykusu alması gerekir büyümesi ve gelişmesi için buna’da özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ayrıca kendi evinizde çocuk/bebek bakacaksınız diye bir şart yok. Çocuğuna bakacağınız ailenin kendi evinde’de bu işi yapabilirsiniz.Ayrıca evde farklı iş görevleri üstlenip’de kazancınızı arttırma imkanınız mevcut. Bunlar ne diye soracak olursanız, ev temizleme, ev toparlama, yemek yapma vb.. gibi klasik ev işleri.

Evde Bebek İlanları

Evde Çocuk Bakma İş İlanlarına Nasıl Başvuracağım?

Arkadaşlar evde çocuk bakım işi size göreyse ve başvuruda bulunmak istiyorsanız kriterleriniz uygun ise aşağıda ki başvuru formunu doldurup başvuruda bulunabilirsiniz. Formu gören işveren kişiler sizle irtibata geçecek ve anlaşma sağladığınız takdirde hemen başlayabilirsiniz.

Evde Çocuk Bakarak Ne Kadar Kazanabilirim ?

Evde çocuk bakım işinden ne kadar kazanabilirsiniz hemen söyleyelim,arkadaşlar aylık 600 lira ile 1500 lira arasında para kazanabilirsiniz. Ekstra olarak ise iş veren çalıştığınız günlerin sigortasını yapmakla yükümlü olacaktır. Anlaştığınız sözleşmeye göre her günde çalışabilirsiniz yada haftanın belli günleri’de çalışma programı yapabilirsiniz.Tamamen iş veren ile sizin aranızda ki anlaşmaya bağlı bir durum.

Sizde bu işi yapmak istiyorsanız hemen aşağıdan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Evde Nasıl Para Kazanırım

Evde Nasıl Para Kazanırım Evden para kazanma, evden para kazanma yolları, evde para…

Para Kazandıran Evde Yapılacak Ek işler Listesi

Ev hanımları için 2019 yılı itibari ile evde ek iş olarak yapabilecekleri bir…

Evde Oyuncak Yapıp Ek iş Yapın

Her geçen gün size yeni iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Siz değerli…

Ek işe Başvuru Yap

avatar