Evde Ek iş ilanları

Evde Ek iş ilanları

Evde Boncuk işi Yaparak Para Kazanmak ?

2020 BONCUK İŞİ yapma imkanı, bir çok ev hanımına iş imkanı sağlamaktadır. Boncuk işi yapmak için özel bir yeteneğe ihtiyaç olmamakla birlikte biraz el becerisi istemektedir. Fakat yinede çok zorlanmadan bir çok ev hanımının evinde yapabileceği bir iş imkanıdır.

Günümüzde boncuk işi aksesuardan, takılara, havlu, oda takımı, koltuk süslemesinden ev deklarasyonlarında  kullanılmakta, aynı zamanda gelinlik, abiye, kına kıyafetleri, gece elbiseleri, bluz işlemelerinde kullanılmakta olup, farklı firmalar tarafından farklı siparişler ev hanımlarına ücret karşılığında verilmekte.

Firmalar malzemeleri ile vermiş oldukları BONCUK İŞİNİ teslim aldıklarında ücretlerini hemen ev hanımlarına ödemekte. Temiz ve istenilen şekilde çalışılmış olan işler sonucunda firmalar uzun süre o kişilerle çalışmaya devam etmektedir.

 2020 BONCUK İŞİ yaparak sizde para kazanmak isterseniz çevrenizdeki bu işleri yapan iş yeri ve firmalar ile irtibata geçerek iş alarak evinizde, boş zamanlarınızı da değerlendirerek para kazanabilirsiniz.

2020 BONCUK İŞİ için ayrıca firmaların vermiş oldukları ilanlara ulaşarak yada firmaların size ulaşmasını sağlayacak olan mail adresinizi yorum bölümüne yazarak BONCUK İŞİ yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde Çocuk ve Yaşlı Bakımı İşi

Çalışma hayatında bayanlarında çalışması çok olumlu olmasına rağmen çalışan hanımlar bazen zorluklarla karşılaşmak. Bu zorlukların başında özelikle çocuklarını bırakabilecekleri yer konusunda çoğu zaman sıkıntı duymaları.

İşte tam bu arada bir iş imkanında ev hanımlarına doğmakta ; ancak çok daha rahat bir şekilde evlerinde , ev ortamlarında oldukça zevkli özelikle çocukları seven ve çocuk sorumluluğu bilincinde olan bayanlar için güzel bir iş imkanı. Zira sıcacık bir ev ortamında bırakılan çocukların bakımlarıyla ilgilenme dışında her hangi bir iş yapmadan para kazanma yoludur. Ancak bura da en önemli olan annelerin güvenle bırakabileceği ve çocuklar ile arası iyi olan ve bu sorumluluğun bilincinde olan kişiler olmasıdır. Aynı şekilde evdeki yaşlı olan kişilerin bakımını da üstlenerek en azından yalnız kalmamalarını sağlamak da size kazanç sağlayacak olan işlerden birisidir.

Bu konuda bir çok ilan verilmekte olup eğer evinizden sizde ÇOCUK VE YAŞLI BAKIMI ile para kazanmak istiyorsanız bu tür işi verecek olan kişilerin size ulaşmasını sağlayabilmek için yazımızın yorum bölümüne bulunduğunuz ili ve mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır.

Benzer Yazılar

İnternetten Para Kazanma 2020

Evde ek iş ve ek gelir fırsatlarını sizler için sunan İş Fikirleri olarak bugün size…

Mandal Boncuk Davetiye ve Kalem ek iş ilanları

Mandal, Davetiye ve Kalem ek iş ilanları, Ek iş arayan bir çok vatandaşımızın…

Evde Nasıl Para Kazanabilirim ?

Ev hanımları genelde evde oturduğundan ev bütçesine yardımcı olmak istiyor, ve bazı firmalar…

2
Ek işe Başvuru Yap

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SeldaHande Kilirci Recent comment authors
Hande Kilirci
Ziyaretçi
Hande Kilirci

evde ek iş yapmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz, antalya ve ankarada ekiplerimiz var her işi zamanında teslim edebiliriz.

Selda
Ziyaretçi
Selda

Bu işi yap ak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.