Evde iş Fikirleri 2020

Evde iş Fikirleri 2020

Otelleri Tanıtarak Para Kazanın

Evet kulağa hoş geliyor ve hoş geldiği kadar da para kazanmanızı sağlayacak olan bir iş imkanı olan OTELLERİ TANITARAK PARA kazanmak için öncelikle bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Hem otelleri tanıtarak müşteri başına %35 %45 oranında komisyon alarak hemde web sitesinde giren üyeler ve tıklanan reklamlar sayısı kadar para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ticari zeka ve mantığınızı kullanarak işinizi dahada geliştirebilir otel tanıtımı yanında  tatil ve turizm alanında farklı alanlarda para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hem ev ortamında oturduğunuz yerden kazanacak hemde bir yılda kazanacağınız bir parayı üç ay dört ay gibi kısa sürede kazanmaya başlayabilirsiniz.

Otellerle kuracağınız irtibatla otel tanıtımlarını ve işinizi severek yaparsanız ciddi anlamada söylediğimiz gibi kısa sürede ciddi anlamda para kazanmak oldukça keyif verici olacaktır.

Ancak unutulmaması gereken bu işi severek ve isteyerek gün içerisinde İnternet’te geçirdiğiniz saatlerinizi ayırarak çok kolay bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Blog Yoluyla Para Kazanma

Yazı yazmayı seviyorsanız,bilgisayarda zaman geçirmekten hoşlanıyorsanız ve kazanmak istiyorsanız blog yazarak para kazanan birçok yazar olduğunu belirtmek isterim.Yazı yazmayı sevenler için bu iş hem basit hem de oldukça keyifli olacaktır.

Bir blog açarak ve her gün daima güncel tutarak,üye toplayıp güncel konular paylaşmanız ayrıca blogunuzun reklamını yapmanız size para kazandıracaktır emin olun.Blogunuzu açmakla iş bitmiyor.Geliştirmek için blogunuzu tanıtmak zorundasınız.Ziyaretçiler ve yorumları hemen gelecek diye birşey yok.Blog yazarlığı sabır gerektiren bir iştir.Siz her gün güncel yazılarınızı yazarsanız bir süre sonra hedefinize ulaşabilirsiniz.Blogunuzda güncel ve ilgi çekici konuları paylaşmanız sizin yararınıza olacaktır.Güncel ve ilgi çekici blogların ziyaretçisi fazla olur.Fazla ziyaretçi demek fazla para demektir.Ayrıca blogunuzda reklamlara yer vererek o yolla da para kazanabilirsiniz.Bütün bunlardan ayrı olarak blog arkadaşları edinin.Sosyal medya da reklamınızı yaparak blogunuza ziyaretçi çağırın.Ne kadar daha çok insana ulaşırsanız o kadar blogunuz gelişecektir.Sık sık yazmayı unutmayın.Blog yazarlığı evde çalışarak para kazanan en popüler meslek oldu neredeyse.Klavye başında para kazanmak hoşunuza gidecek…

Kozmetik Ürünleri Satarak Para Kazanma

Günümüz şartlarının zorlaşmasıyla ev hanımları veya geliriyle geçinemeyen ek işe ihtiyacı olanlar bayanlar ek iş aramaya girişiyorlar.Evet zor değil.Her daldan iş fikri ile karşınızdayız.Çevresi geniş olan bayanlar için kozmetik ürün satışı para kazandırabilir.

Eminim sizin çevrenizde de avon,oriflame veya başka marka satanlar vardır.Satış firmasına üye olarak satış yapıyorlar ve kalan kar onlara kalıyor.Bende bir zaman bu ek işi yaptım.Sonradan sıkıntılarım olduğundan bırakmak zorunda kaldım.Ama elime kötü para geçti değil.

Tabiki bunların yanında kendi satışınızı kendiniz yapabilirsiniz.Evinizde ortamınızı kurup çalışmak istiyorsanız izinler ve işletme ruhsatı almanız gerekebilir.Bunları hallettikten sonra kozmetik işi başlangıcında toptancılara ulaşmanız gerekecek.İnternet üzerinden ulaşabilirsiiz.Herşeyi adım adım ve düşünerek yapmanız yararınıza olacaktır.Güvendiğiniz ve seçtiğiniz toptancınızdan satışınızın daha verimli olması için formlar,hediye kutuları,ürün numuneleri vs. isteyebilirsiniz.Çevrenize tanıttıkça işiniz büyüyecektir.Ürünlerin toptan fiyatını ödeyerek karınız size kalacaktır.Ürünün gelme süresini müşterilerinize bildirerek müşteri memnuniyetini sağlamanızda önemlidir.Öncelikle akraba çevrenizle başlayarak arkadaşlarınıza kadar evinize davet ederek yaptığınız işin tanıtımını yapın.Bir süre sonra müşteri çevrenizin daha da büyüdüğünü göreceksiniz.

Ev Reçeli Yapıp Satarak Para Kazanma

Evde iş imkanı çok fazla.Her geçen gün sizlerle paylaşmaktayız ve ek gelir kazanmanız için elimizden geleni yapmaktayız.Reçel yapıp satmakta bunlardan biri.evde reçeli yapıp gerekli yerlere satmak sizcede iyi bir iş fikri değil mi? Tabiki bu işinde siğer işler gibi çok az zorlukları var ve sorumluluk almalısınız.

Konserve gıda işinde çalışmak demek büyük sorumluluk demektir.Bu nedenle işinize büyük özen göstermelisiniz ve hata yapmamalısınız.yeni bir işe başladığınızdan gerekli izinleri de almanız gerekebilir.Ürünün etiket kısmını da ayarlamanız iyi olacaktır.Etiket demek ürünle ilgili bütün bilgiler demektir.Araştırıp güzel bir adım atabilirsiniz.

Eğer reçel yapma işine girmeyi düşünüyorsanız bu demektir ki güzel reçeller yapıyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz.Çevrenizden reçelleriniz hakkında fikir topladıktan sonra bu işe girişmeniz en mantıklı karar olacaktır.Her işin başlangıçta bir maliyeti vardır.Daha sonradan giderlerinizin yerini karların almasını isteyeceksiniz haliyle.Bunun için iyi çalışma yapmalısınız.Ürününüzün reklamını da yapın ki insanlar haberdar olsunlar.İnternette bu konuda iyi bir fırsat tabiki.Sabırlı olmalısınız.Bu konuda araştırmalar yapıp iyi adımlar atarak başaramayacağınız şey yoktur.

Bohça Yaparak Para Kazanma

Günümüzde ev hanımları hem kendi ihtiyaçları için hem de eşlerine yardımcı olabilmek maksatlı ev ortamında yapılabilecek iş ararlar ve para kazanmak isterler.Sitemizde zaten ev ortamında yapılabilecek işlere yer vermekteyiz.Ek iş veya evde iş imkanları bulunmaktadır.Bütün bunların yanı sıra el becerisi olan bayanlar çeyiz olarak bohça yaparak para kazanabilirler.Çeyiz firmalarından sipariş alarak güzel tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.Birçok çeyiz ve dantel firması bulunmaktadır.Bu firmaları takip ederek bu şekilde para kazanılabilir.

İster dantel ister kurdela işi yada bohça kenarına kendi tasarımınızı yapabilirsiniz.Dediğimiz gibi birçok firma vermiş oldukları ilanlar ile ev hanımlarına ulaşmaktadırlar.Siz sadece bu firmaları takip etmeli ve ulaşmalısınız.Onların da size geri dönüşü için e mail adresinizi vermelisiniz.Zamanını paraya çevirmek isteyen bayanlar,boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler ve el becerisine güvenenler için çok iyi bir fırsat olmakta.

Ne gibi tasarımlar yapacağını bilemeyenler için internet müthiş bir fırsat.Bir tık ile bütün bilgiler karşınızda.Evde çalışma isteyenler için bohça yapımı kaçırılmaz bir fırsattır.Elinize ve emeğinize sağlık.Hayırlı günler.

Benzer Yazılar

Evde Ek İş ilanları Başvuru

Günümüzde artık bir çok ev hanımı evlerinden oturdukları yerden para kazanmakta. Sayıları her…

Mandal Boncuk Davetiye ve Kalem ek iş ilanları

Mandal, Davetiye ve Kalem ek iş ilanları, Ek iş arayan bir çok vatandaşımızın…

Evde Oyuncak Yapıp Ek iş Yapın

Her geçen gün size yeni iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Siz değerli…

Ek işe Başvuru Yap

avatar