Evde Nikah Şekeri işi

Evde Nikah Şekeri işi

Ev Hanımları Evde Nasıl Para Kazanabilir

Başlığımız gayet açık ve net evden oturarak para kazanmak gibisi yoktur, patron derdi yok, sabah işe gitme derdi yok. En güzeli budur patron sizsiniz. Sizlere internet ortamın’dan yani evden oturarak nasıl para kazanacağınız hakkında bilgiler vermeye çalışacağız bu sayede sizlerde para kazanabileceksiniz.

Ev hanımları için mandal işi, paketleme işi  ve ek işler

Evde paketleme işi yapmak isteyen bir çok ev hanımı mevcut, aslında evde durmaktansa para kazanmak istiyorlar ve bu sayede ev bütçesine azda olsa gelir sağlamak istiyorlar. Fakat azda olsa dediğime bakmayın, bu işi yaptığınız’da eşinizden bile daha fazla para kazanabilirsiniz aslında.

Evde paketleme işi yapmak isteyen kişiler burada paylaştığımız yazımızı inceleyebilir. Sitemizi takip ettiğiniz sürece sizlere evde paketleme işi ilanlarını ve iletişim bilgilerini paylaşacağız.

Evde Mandal İşi bir diğer ev hanımlarının tercih ettiği iş çeşitidir. Evde komşularınızla veya ekibinizle mandal işi yaparak’da para kazanabilirsiniz. Ayrıca bu iş için üretilmiş birde mandal makinesi mevcuttur onuda bu konumuz’da bulabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Gene ev hanımlarının daha fazla ilgi gösterdiği bir işdir ve en çok para kazandıran ek işlerden birisidir. Evde nikah şekeri yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu iş için ekibiniz olursa daha fazla para kazanabilirsiniz. Evde kına paketleme iş ilanlarını sitemiz’den paylaşacağız takipte kalın. Ama siz genede şu konumuza göz atabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri işi

Merhaba arkadaşlar sizin için evde nikâh şekeri yapımını araştırdım az. Küçük yerler de dâhil birçok yerde nikâh şekeri yapımı büyük talep görüyor. Öncelikle bir işe girişmeden elbette işin giderini hesaplamak lazım bunu da sizler için araştırdım nerelerde satacağınızı da elbette.

Gidecek olan malzemeler; Malzeme seçimleri tabi ki ekonomik şartlara göre tercih edilebilir.

  1. Badem şekeri bir kilo kadar fiyat yedi Türk lirası
  2. Yüz adet kesilmiş tül(şekerleri kaplamak için) altı Türk lirası
  3. Tül içerisindeki nikâh şekerlerini bağlayacağınız kurdele 20 metresi 0,50 Türk lirası
  4. Tutturma işlemi için zorluk çekenlere de ufak boy silikon tabanca (Bir silikon tabanca 5 Türk lirası silikon uç 0,50 Türk lirası)

Değerli hanımlar sizlere bazı evde yapılacak ve oturarak para kazanılacak işlerden bahsettik, ilerleyen zamanlarda ise bu işverenlerin iletişim bilgilerini ve ilanlarını sunacağız, takipte kalınız.Aşağıdan yorum görüş öneri ve kendinize ait bilgilerinizi iletebilirsiniz ( iş verenlerin sizlere ulaşması için )

Benzer Yazılar

Ev Hanımlarına İş Fırsatları ilanlar

Evde nikah şekeri yapımı İlanları Evinin rahatlığında çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar için evde nikah…

Evde Mum İşi ile Para Kazanmak

Evde Mum İşi  Evde yapılacak işler den biriside EVDE MUM İŞİ . Evde farklı şekillerde…

Bayilik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

FRANCHİSE ALIRKEN BUNLARA DİKKAT! İlgili firmanın ya da markanın deneyimli olması çok önemli….

Ek işe Başvuru Yap

avatar