Evde Oyuncak Yapıp Ek iş Yapın

Evde Oyuncak Yapıp Ek iş Yapın

Her geçen gün size yeni iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Siz değerli okurlarımız için her gün araştırma yaparak evde yapılacak ek işler nelerdir? Evde yapılacak ek işler ile nasıl para kazanabilirsiniz. Bu soruların yanıtlarını aktarmaktayız. Bu yazımızda ise evde oyuncak yaparak para kazanma yollarını anlatacağız. İlk başta yapmanız gerekenleri anlatıp ardından nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız.

Her çocuğun oyuncaklara karşı ilgisi vardır. Tabi ailelerin çoğu da çocuklarının bu isteklerini kırmayıp her defasında oyuncak almaktadır. Tabi ailelerin çoğu fabrika çıkışlı oyuncakları tercih etmektedir. Bazı bilinçli aileler de fabrika çıkışlı oyuncakların kanserojen madde içermesinden dolayı eskiden el emeği olarak yapılan oyuncakların satıldığı yerleri aramaktadırlar. Eğer oyuncak yapmak gibi bir yeteneğiniz var ise evde oyuncak işi ile hatırı sayılır bir para kazanabilirsiniz. Oyuncak yapımı ile ilgili birkaç tavsiyemiz olacaktır dikkate alırsanız hem sıkıntı çekmez hem de daha çok para kazanabilirsiniz.
Oyuncak yapımında öncelik olarak çizgi film karakterlerini yaparak çocukların ilgisini çekmeye çalışın. Aklınızda çok harika fikirler olabilir ama bunlar çocukların ilgisini çekmeyebilir. Böyle olursa da aileler sizin yaptığınız oyuncakları almayabilir. Yaptığınız ürünlerin fotoğraflarını çekiniz. Böylelikle kendinize bir öz geçmiş oluşturmuş olursunuz. Daha rahat bir şekilde iş imkanı bulabilirsiniz. İşe yeni başladığınız dönemde yapmış olduğunuz oyuncakları satmaya çalışın yeni oyuncaklar için sipariş almayı daha tecrübeli olduğunuz dönemlere bırakınız.

Oyuncak işi ile nasıl para kazanabilirim

Yaptığınız oyuncakları çevrenizde ki çocuk sahibi ailelere göstererek işe başlayınız. Çocukların ilgisini çekerek ailelerin sizden oyuncak almasını sağlayınız. Yakınlarda oyuncakçı dükkanlara yaptığınız oyuncakları göstererek güzelde bir reklam yaparak oyuncaklarınızı satınız. Eğer oyuncakçı ile düzenli çalışmak isterseniz haftalık yada aylık hatırı sayılır bir para kazanabilirsiniz. Bunun dışında oyuncak firmaları ile iletişime geçerek iş alabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bursa ek iş Para Kazanma Yolları

Hemen her şehirde evden ek gelir ve ek iş yapma imkanları bulunabilir. Bulunduğunuz şehirde mutlaka…

Evde Yaşlı Bakımı İşi

Çalışma hayatında bayanlarında çalışması çok olumlu olmasına rağmen çalışan hanımlar bazen zorluklarla karşılaşmak….

Evde Yemek Yapıp Satarak Para Kazanmak

Ek iş ilanları arasında aslında en basiti ve en kolay olanı evde yemek…

Ek işe Başvuru Yap

avatar