Evde Süsleme Evde Ek iş

Evde Süsleme Evde Ek iş

Evde yapılan işlerden birisi de EVDE SÜSLEME YAPARAK PARA kazanmak. SÜSLEME işi çok kapsamlı bir iş olmakla beraber aynı zamanda çok zevkle yapılacak bir iş alanıdır. Giysilerde, plastik dekoratif objeler, cam gibi ürünlerde kimisinin boyanarak kimisinin el işi becerilerinden yaralar anarak bir çok farklı şeylerin süslenmesi yeni bir iş imkanını ortaya çıkarmaktadır.  Camların süslenmesi, vazo, saksı, taş süslemesi ve takı süslemesine kadar çok geniş bir alanda iş imkanı yaratmanızı sağlayacaktır.    Farklı ürünler üzerinde yapılacak olan ve kendi tasarım, hayal gücü ve yaratma kabiliyetine kullanarak süsleme işi ile çok iyi para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Üzerinde uygulayacağınız bir çok materyali çok ucuza mal edeceğiniz renkli boyalar, ipler, boncuk ve deri gibi malzemelerle toptan alarak çok farklı ve göz alıcı objeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Böylelikle hem evinizden çalışarak , kendi işlerinizi de aksatmadan zamanla bir hobi haline gelecek bir çok süsleme işi ile aile bütçesine katkıda bulunabilir, kendi işinizin kendi patronu olarak kendi paranızı kazanma imkanını yaratabilirsiniz.

Bir çok firmada bu alanlar ile ilgili olarak bir çok ilan ile bu işi yapacak bayan elemanlar aramaktadır. Kutu süsleme, cam süsleme, bir çok abiye ve kıyafetlerde yapılacak olan boncuklar ile süsleme ile verilen ilanlar ile işe başlayabilir yada kendi yapmış olduğunuz farklı tasarımların süslenmesi ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız ürünleri kendi açacağınız tezgahlarda, fuarlarda yada İnternet üzerinden satabileceğiniz gibi toplu siparişler de alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Evde Ek iş Fikirleri

Bir çok insan  yaratıcılığı ve el becerisi sayesinde kendi tasarladığı bir çok ürün…

Evde Yapılacak işler listesi

Özellikle ev hanımları evde yaptıkları işlerden arta kalan zamanlarda aile bütçesine katkı sağlamak…

Evde Davetiye Katlama Ek iş ilanı

Evde Davetiye Katlama Ek iş ilanı Kendi evinizden para kazanmak istiyorsanız ki sanırım…

Ek işe Başvuru Yap

avatar