Evde Yapılacak Ek işler

Evde Yapılacak Ek işler

Bitki Yetiştirerek Evden Para Kazanmak

Evde bitki yetiştirerek ek iş yapıp para kazanabilirsiniz. Çok stresli bir insansanız boş zamanlarınızı sizi rahatlatacak bir hobiyle geçirmeniz sizin için çok iyi olacaktır. Ve bu hobiler arasında en rahatlatıcı olanı ise bitki yetiştirmek. Bitki yetiştirme konusunda bayanların ilgisi oldukça fazla ve pek çoğu zaten evinde bitki yetiştiriyor. Bu rahatlatıcı uğraş sayesinde para kazanmanız artık mümkün.

Firmalar ve mağazalar ev hanımlarının yetiştirdiği çiçekleri alıp hem üretimi ucuza getiriyorlar hem de ev hanımlarına iş imkânı sunuyorlar. Üstelik ev hanımlarına bu konuda destekte oluyorlar. Bu iş imkânı her geçen gün daha da büyüyor ve pek çok insan bu iş imkânı sayesinde evinde çiçek yetiştirerek gelir sağlıyor.

Süs bitkisi ve Bonsai ağacı yetiştirmekte bu işte en çok tutulanlar arasında.

Peki, ben bu işi nasıl yapacağım?

Pek çok ev hanımı zaten evinde çiçek yetiştiriyor ve çiçek yetiştirme işinde çok zorlanmayacaklarını düşünüyorum. Tabi ki hassas ve özen gösterilmesi gereken bitkilerde var. Fakat korkmayın firmalar hassas ve özen gerektiren çiçeklerin yetiştirilmesinde ev hanımlarına destek oluyor.

Tabi ki bu iş sadece süs bitkileriyle sınırlı kalmıyor. Bu işte en çok kazandıranlardan biri de bonsai ağaçlarını yetiştirmek. Tabi ki güzel kazandırmasının da bazı sebepleri var. Bonsai ağacı hassas bir bakım ve özen gösterilmesi gereken bir bitkidir. Bu bitkiye belli aralıklarla budayıp şekil vermenizde gerekecek. Bonsai sayesinde kısa sürede daha fazla kazanma olanağınız da bulunmakta.

Bu işi yapmak için, çevrenizdeki çiçekçilerle, düğün salonlarıyla ve organizasyon şirketleri ile görüşebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda ki başvuru formunu doldurmanız şirketlerin size ulaşması açısından büyük önem teşkil edecektir.

Evde Paketleme işi yaparak para kazanmak

Öncelikle bu yazımız ev hanımlarını yakından ilgilendirecek bir yazıdır. Peki, bu paketleme işi nedir? Bu iş için gerekli olan 2 şey vardır. Birincisi zaman, ikincisi ise az da olsa el becerisidir. Yapılış şekli şöyledir: Öncelikle firmadan gelen paketler alınır ve düzen içinde yapılmaya başlanır. Bu işi çok rahat yapacaksınız çünkü yaparken kahvenizi için TV’ye bakın hem de oturduğunuz yerden para kazanın.

Öyle bir devirde yaşıyoruz ki herkes en kolay ve çok nasıl para kazanabilirim diyor. Aslında çok basit birçok yöntemi var bunun. İnternetten para kazandırma yöntemleri de oldukça rağbet görüyor. Ama belki de içlerinde size en uygun olanı paketleme işidir. Üstelik bu işi yaparken özel bir makine, mekân vs. ihtiyacınız yok. İstediğiniz her ortamda yapılabilen bir iş türüdür.

Bu iş rahatlıkla yapılabilecek bir türden olduğu için her gün 4-5 saat çalışsanız bile güzel miktarlar kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmalarla irtibata geçip bir an evvel başlamanızdır.

Ev hanımlarının evde oturduğu zamanlarda oluşacak sıkıntıyı paraya çevirmesi güzel bir şeydir. Birçok farklı şekilde yapılan bu işte daha fazla müşteri kazanmak için ürünlerinizi müşterinin istediği doğrultuda hazırlamanız’da fayda vardır. Ayrıca son modaya uygun malzemeler yapmak size istenilen ölçüde müşteri kazandıracaktır. Haydi, durmayın sizde aşağıdan başvuru formunu doldurun ve mükemmel tekliften yararlanmaya başlayın.

Arkadaşlar yukarıda ki gibi evden ek iş imkan ve fırsatlarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Herkese bol kazançlar sevgiyle kalın..

Benzer Yazılar

Mandal Boncuk Davetiye ve Kalem ek iş ilanları

Mandal, Davetiye ve Kalem ek iş ilanları, Ek iş arayan bir çok vatandaşımızın…

İnternetten Para Kazanma 2020

Evde ek iş ve ek gelir fırsatlarını sizler için sunan İş Fikirleri olarak bugün size…

Evde Mum İşi ile Para Kazanmak

Evde Mum İşi  Evde yapılacak işler den biriside EVDE MUM İŞİ . Evde farklı şekillerde…

1
Ek işe Başvuru Yap

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
trackback

[…] both; } Benzer ek iş ilanları ve Yazılar  Para Kazandıran Evde Yapılacak Ek işler ListesiEvde Yapılacak Ek işlerEvlere Mandal İşi Veren FirmalarEvlere Paketleme İşi Veren FirmalarPara Kazandıracak İş […]