Evde Yemek Yapıp Satarak Para Kazanmak

Evde Yemek Yapıp Satarak Para Kazanmak

Ek iş ilanları arasında aslında en basiti ve en kolay olanı evde yemek yapıp para kazanma yöntemidir. Neden diye soracak olursanız kendi malzemenizi kendiniz alıp güzel ve çeşitli yemekler yapabiliyorsanız gayette güzel paralar kazanabilirsiniz.

Evde Yemek Yaparak Nasıl Para Kazanabilirim ?

Öncelikle satılabilecek ve hemen bozulmayacak yemekler yapmanız gerekmektedir. Bu yemeklere bir kaç örnek verecek olursak; yaprak sarması, börek çeşitleri, yaş pastalar, kuru pastalar, pilav, köfte vb yiyecekler. Yaptığınız yemekleri işletmelerden daha uygunsa vereceğiniz için hem siz kar edeceksiniz hemde müşterileriniz.

Müşterileri Nereden Nasıl Bulacağım ?

Arkadaşlar günümüz internet çağı ve sosyal medyanın okadar yüksek bir gücü bulunuyor ki, kimini hapise attırıyor kimini ülkenin en zengini yapıyor kimini ise en popüler ünlü yapıyor. İnstagram ve facebook üzerinden kendinize bir sayfa açarak yaptığınız yemeklerin güzelce fotoğraflarını ve fiyatlarını hatta yapılış şeklini paylaşmanız durumunda günden güne müşterilerinizin olacağından ve artacağından hiç şüpheniz olmasın. En önemli detay ise çevrenize bu sayfaları haber vermekle başlayın.

Evde Yemek Yapıp Satarak Ne Kadar Para Kazanırım?

Evde yemek yaparak ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlı bir nevi serbest meslek gibi bir durum söz konusu. Örnek vermek gerekirse su böreğinin kilosu pastahanelerde 80-90 lira civarında iken siz 40-50-60 liradan satarak hem istediğiniz oranda kar edebilirsiniz hemde müşteri portföyünüzü arttırabilirsiniz. Ortalama olarak kendinizi yormadan ayda 2 ile 3 bin tl arasında para kazanabilirsiniz.

Zaman zaman firmalarda evde yemek yapmaları için ev hanımları arıyor, eğer başvurmak istiyorsanız aşağıdan başvuru yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Evde Davetiye İşi Yaparak Para Kazanmak

Ek iş sahibi olmak ve ek gelir elde etmenin artık herkes için bir ihtiyaç olduğu bugünlerde İş…

Evde iş Fikirleri 2020

Otelleri Tanıtarak Para Kazanın Evet kulağa hoş geliyor ve hoş geldiği kadar da…

Evde Kalem Montaj İşi

Evde kalem montajı işi, evde kalem montajı yaparak para kazanmak, evde kalem montajı…

Ek işe Başvuru Yap

avatar