Evlere Mandal İşi Veren Firmalar

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar

Evlere Mandal İşi Veren Firma Adresleri

Evde mandal işi yapacak ekipler arıyoruz. Mandal makinesi ekibi olan kişilere tarafımızdan ücretsiz olarak teslim edilecek olup her teslimatta kapıda mandallar teslim alınırken ödemesi peşin olarak elden yapılacaktır.

Evden mandal işi yapmak isteyen kişiler aşağıdan başvuru bölümünden iletişim bilgilerini bırakırlarsa uygun bulunan kişilere geri dönüş yapılacaktır. İşini zamanında eksiksiz olarak teslim eden kişiler ile sürekli olarak çalışılacak olup işimiz sürekli olacaktır. Düzenli olarak çalışırsanız günde en 3 kg. kadar mandal yapabilirsiniz. Ürettiğiniz mandalın kg.’da 10 – 12 lira para kazanabilir ve aylık ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.


Lütfen sürekli olarak çalışmak isteyen ciddi kişiler iş başvurusunda bulunsun. İlk etapta evde mandal işi için sadece Ankara,Antakya,Antalya, İzmir ve İstanbul illerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. Gelen taleplere bağlı olarak Bursa ve Eskişehir.

2020 Evlere Mandal İşi Verilen İlanları sitemizden anlık olarak takip edebileceksiniz. Ek iş verenlerin sizlere ulaşmasını istiyorsanız aşağıdan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Benzer Yazılar

Denizli Evde Ek iş İmkanı

Evde çalışarak ek gelir elde etmek, aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum diyor fakat hem ne…

Evden Para Kazanma Yolları

İş Fikirleri olarak sizlere ek iş ve ek gelir fırsatlarını sunarak evden para kazanma…

Evde Kalem Montaj İşi

Evde kalem montajı işi, evde kalem montajı yaparak para kazanmak, evde kalem montajı…

1
Ek işe Başvuru Yap

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
trackback

[…] Evlere Mandal İşi Veren FirmalarEvlere Mandal ve Boncuk İşi VerilirEvde Nikah Şekeri işiEvlere Mandal İşi Veren Firma ve TelefonlarıEvde Kına Paketleme İşi Veren FirmalarEvlere Kalem Ek iş Olarak Kalem İşi Verilir (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});Etiketler: evde iş yapmakEvde Yapılacak işler listesiEvlere verilen işlerEvlere verilen işler 2020Önceki Yazı2019-07-24 […]