Evlere Mandal ve Boncuk İşi Verilir

Evlere Mandal ve Boncuk İşi Verilir

Evlere Mandal ve Boncuk İşi Verilir

Kadınlar toplumsal düzen içerisinde çok özel bir yere sahiptirler. Özellikle ülkemiz gibi kadına bakış açısının biraz eksik olduğu ülkelerde, kadınlar faydalı olmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak için ek işler aramaktadırlar. Kadın tıpkı bir erkek kadar verimli olabileceğini hatta daha fazla verimli olacağını göstermek için iş hayatında önemli roller almaya başlamıştır. Bunun yanında imkansızlıklar içerisinde olan ve geçmişte okuma imkanına sahip olmayan kadınlar ise çeşitli etkinliklere katılarak yeni işler öğrenmektedirler.

Bu öğrendikleri işler ile evde iş yapma ve para kazanma imkanı yakalamaktadırlar. Bu işlerden bazıları evde boncuk yapma ve mandal işi yapmadır. Evde boncuk yapma işini öğrenmek için İŞKUR un bu konudaki kursuna katılmak yeterli olacaktır. İŞKUR kendi bünyesinde açtığı bu kurs ile hem bayanların meslek öğrenmelerini hem de para kazanmalarını sağlamaktadırlar. Bilindiği gibi İŞKUR bünyesinde açılmış olan kurslara katılanlara devlet günlük 15 TL para vermektedir.

Bayanlar hem bu kurslarda meslek öğrenmekte hem de para kazanmaktadırlar. Yine aynı şekilde evde mandal yapma işini de bu kurslar aracılığı ile öğrenmek mümkün olmaktadır. Bu kurslardan alınan belgelerin hepsinin Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olduğunu unutmamak gerekmektedir. Evde Boncuk ve mandal işini yapmak için öncelikle biraz yaratıcı olmak gerektiğini unutmamak gerekir. Çünkü farklı tasarımlar her zaman daha fazla ilgi çeker. Kadınların boncuk ve mandal işleri yapmalarının en büyük nedeni bu ürünlerde sürüm imkanının fazla olmasıdır.

EK İŞ VEREN FİRMALAR VE ADRESLERİ

davetiye, mandal, kalem işleri ve diğer evde yapılacak işler içinlia.adolina@gmail.com mail adresinden ulaşılabilirsiniz

  • EVİNİZDE AİLENİZLE BİRLİKTE YAPACAGINIZ BİR İŞ.
  • İLGİLENENLERİN aslan_sinan34@hotmail.com ADRESİNE TELEFON NUMARALARI VE BULUNDUKLARI SEMTİ BİLDIRMELERİ VE YAKLAŞIK ON ONBES EV OLMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

Evlere Mandal ve Boncuk İşi Verilir

  • MANDAL İŞİ VERİLİR 100 KG’LİK BİR ÇUVAL 1 MANDAL MAKİNESİ OLARAK GÖNDERİLECEK VE KG BAŞINA 10 TL KALICAKTIR HAFTALIK İŞTİR ÖNCÜLEREDE AYRICA PRİM VARDIR.
  • Tel: 05437486326
  • Haftalık ürün teslimatı yapılır ayrıntılar için erkan bey
  • Tel:0536 9648173

evlere mandal işi gönderilir
haftalık ürün teslimatı yapılır ayrıntılar için
erkan bey
Tel:0536 9648173

İŞİNİZİ ÖDEMENİZİ ALIN TESLİM EDİN
nur-sihanli@hotmail.com

Ayrıca aşağıdan başvuru formunuda doldurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Evlere Mandal İşi Veren Firma ve Telefonları

Evlere Mandal İşi Veren Firma ve Telefonlar 2020 Yılı Evlere Mandal İşi Veren…

Evde Toka ve Sabun işi Yaparak Para Kazanmak

Evde hem hobi maksatlı hem de para kazanma maksatlı birçok iş imkanı sunuyoruz…

Ek iş Fırsatı Evlere iş verilir

2020 Ek iş Fırsatı Evlere iş verilir Evde Kına Paketleme İşi Günümüzde ev…

1
Ek işe Başvuru Yap

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
trackback

[…] Mandal İşi Veren FirmalarEvlere Mandal ve Boncuk İşi VerilirEvde Nikah Şekeri işiEvlere Mandal İşi Veren Firma ve TelefonlarıEvde Kına Paketleme İşi […]