İnternet Ortamında Para Kazanma Yöntemleri

İnternet Ortamında Para Kazanma Yöntemleri

İnternetten Nasıl Para Kazanılır,

İnternetten Nasıl Para Kazanılır

İnternet Üzerinden ve benzeri para kazanma işlemleri hakkında bilgi veriyoruz. Evet, bu işlemlerden para kazanmak mümkün ama bu arayış içindeyken bazı siteler tarafından ekitap ve türevleri dolandırıcılık işlemlerine maruz kalmanız mümkün. Tüm ekitaplar yararsız demiyorum ama bazıları evet ve siz hangisi doğru hangisi yanlış asla bilemezsiniz bunun yerine sizlere başka ve kesin doğru bir yol göstereceğim. Bu yollar webmaster siteleridir ve webmaster sitelerinde bu aşamalar genelde 3 bölüme ayrılır…

  1. Makale yazarları için ayrılan bölümler
  • Makale yazarlığı
  • Çeviri işlemleri

Çeviri işlemleri farklı dillerden çeviri ve/veya Türkçeden çeviri olabilir genel olarak 100 kelime 1.50 TL üzerinden işlem alırken özgün yazı fiyatlandırmasından daha önceki konularımızda bahsetmiştik bknz: makale yazarlığı fiyatlandırması

  1. İnternetten para kazanma yolları bölümleri

Bu bölümler internetten para kazanma bölümü altında alt başlıklar ile yer alır ama genel olarak tüm webmaster sitelerinde bulunur.

  1. Editörlük ve blog yazarlığı

Sürekli olarak editörlük işlemleri için, kopyala yapıştır forum elemanlığı işlemleri için geçerlidir.

  1. Alış-veriş bölümleri

İkinci el eşya alıp – sattığınız bölümlerdir bazı web master sitelerinde yer almaz ama hem al hem sat gibi ikinci el alım satım işlemleri için tasarlanmış sitelerde pay pal  alış veriş yapabilirsiniz ve/ve direkt olarak kredi kartı kullanarak.

Ayrıca yapabileceğiniz Evde Ek iş seçenekleride bulunmaktadır;

Evde Takı Yaparak Para Kazanın

Evden takı işi yaparakta bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz. Takı yapımı güç gibi görünsede aslında çok basit bir iştir. Evde takı yapmak dahilin gerekli olan küçük araç gereçleri temin ettikten nihayetra artsi tamamen sizin düşgücünüze bağlı. Takı işini öğrenmek isteyenler durumk eğitim merkezleri yada belediyelerin açtığı kurslara sertlarak akılta öğreticilerden takını işini öğrenebilirler. Yada takı işini hobi olarak yapıp satan işletmelerde size saatlik ücret karşılığı takı yapımı işini öğretebilir. Bu işi öğrendikten nihayetra sizde evden takı yapıp satarak evden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Takı satışı yapabileceğiniz web sayfaları

senyapsensat.com, 10marifet.org, sahibinden.com, gittigidiyor.com, herseyburada.com, ebay.com, ilan.elookat.com vs… gibi onlarca siteden daha yapmış olduğunuz takı işlerinin satışını yapabilirsiniz.

Takı satışı yapmak istiyorsunuz ve kendi kuracağınız web sayfasından satışları gerçekleştirmek istiyorsunuz. Buna vereceğim örnek sayfa; senyapsensat.com gibi basit bir sayfa oluşturup kutu ve sandık süsleme işinden yapmış olduğunuz ürünleri buradanda satabilirsiniz.

Evlere takı işi veren firmalar

1.İstanbul Büyükçekmece civarında oturuyorsanız, Takı tasarımı yaparım diyorsanız, Tel: 0(212)881 31 85 Tel: 0(212)883 34 02

2.İstanbul Maltepe ve Civarı Takı İşi Yapan Ekipler Arıyoruz. İlan Sahibi: Nermin TURDA E-Posta: istanbulsanatevi@hotmail.com Telefon: 0 216 457 94 74

Evde Yapılacak Ek iş Davetiye İşi

Evde davetiye yapımı ev hanımları için bulunmaz bir fırsat niteliğindeki bir iş. Hemen hemen her ev hanımının yapabileceği evden davetiye yapımı, düğün sezonu boyunca güzel paralar kazandırabilir. Düğün davetiyeleri düğünlerin olmazsa olmazlarından biridir. Bu yüzden davetiyeler için düğün sahipleri hatırı sayılır paralar harcamaktadırlar. Düğün sezonunda evde yapılacak işlerden bir tanesi olan evde davetiye yapımı işini çevrenizde siz yapabilir yada yazımıza yazacağınız yorumlar sayesinde evlere davetiye işi veren firmaların size ulaşması ve evde davetiye işi için sizle irtibata geçmesini isteyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

İstanbul Avrupa Yakası Ek İş İlanları

Ek iş ve ek gelir elde etmek amacıyla hemen herkes bir şeyler yapmak istiyor….

Bursa ek iş Para Kazanma Yolları

Hemen her şehirde evden ek gelir ve ek iş yapma imkanları bulunabilir. Bulunduğunuz şehirde mutlaka…

Evde Davetiye İşi Yaparak Para Kazanmak

Ek iş sahibi olmak ve ek gelir elde etmenin artık herkes için bir ihtiyaç olduğu bugünlerde İş…

Ek işe Başvuru Yap

avatar