İnternetten Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma

Arkadaşlar bu yazımızda evde internetten nasıl ve ne şekilde para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz. Günümüz şartlarında ek bir iş yapmak yada ekstra gelir sağlamak neredeyse mecburi hale geldi. Gerek doların giderek artması gerekse işsizliğin rekor seviyelere ulaşması hepimizin geçinme çabalarını bir hayli arttırdı. Şu dönemde hepimizin evinde bir şekilde internet bulunuyor ve internetinde kendi çapında büyük nimetleri mevcut. İnternet üzerinden iş yaparak para kazanabileceğiniz bir çok iş dalı bulunuyor.

İnternetten Para Kazanmak İçin Yapılacak işler Nelerdir ?

  • Makale yazarak evde internetten para kazanmak
  • Web sitesi açarak Adsense üzerinden para kazanmak
  • Anket doldurarak para kazanmak
  • Oyun oynayıp para kazanmak
  • Sosyal medya üzerinden para kazanmak

Yukarıda ki başlıkları tek tek ele alalım:

Evde Makale Yazarak Para Kazanmak

Arkadaşlar evde bilgisayar yada telefonunuz üzerinden sitelere makale yazarak çok kolay para kazanabilirsiniz. 100 Kelime başına en düşük 1,5 tl kazanabilirsiniz, böylece ayda 2 ilá 3 bin lira para kazanmanız sadece parmaklarınızın ucunda. Makale iş ilanları nerede nereye başvuracağım derseniz size bir sektörün en önemli sitelerini söyleyeyim. Arkadaşlar r10.net, donanimhaber.com ve sahibinden.com üzerinden ilan yayınlayıp kendinize çok rahat müşteri bulabilirsiniz.

Web sitesi açarak adsense’den para kazanmak

Yukarıda ki bahsettiğim makale yazma işinin bir boy üstü desek yeridir. Sektörel yada bilgi amaçlı web siteleri açıp güncel ve özgün bilgiler verdiğiniz takdirde google’dan bu konular hakkında arama yapan insanlar sitenizi ziyaret ederler. Sitelerinizin trafiği yani ziyaretçisi arttığında sizde Google Adsense başvurup reklam yayıncısı olabilirsiniz. Google’dan onay geldiği takdirde sitenizde reklamlar yayınlanmaya başlayıp para kazanmaya merhaba diyeceksiniz. Üstün körü geçtim bu kısmo fakat daha detaylı bir şekilde ayrı bir yazı dizisiyle sizlere adım adım nasıl site açılır anlatacağım.

Anket doldurarak para kazanmak

Bazı web sitelerinde ücretli şekilde istatiksel bilgileri toplamak adına anketler bulunuyor. Bu anketleri hergün doldurmanız durumında günlük hatrı sayılır bir şekilde 10 ile 15 tl arasında para kazanabilirsiniz. Buna en basit örneği verecek olursak, hepimizin bir akıllo cep telefonu mevcut. Android kullanan arkadaşlar Google Ödüllü Anketler uygulamasını yüklediği takdirde günlük yapacağınız anket başına 0,20 kuruş ile 1 tl arasında google play bakiyesi kazanabilirsiniz.

Oyun oynayıp para kazanmak

Bir çoğumuzun ve daha çok genç kesimin en çok heveslendiği budur sanırım.Arkadaşlar oyun oynayıp para kazanabilirsiniz fakat bunun için gerçekten uzun uzun süreler gerekli. Örneğin cs go oynadığınız takdirde elit kutulardan biri size çıkarsa bir günde 2 bin lira kazanabilirsiniz. Fakat bunun çıkma yüzdesi bir hayli düşük. Şöyle ki 3 yıldır oynayan kişilere bile henüz çıkmaybiliyor. Dota, knight online, metin2 gibi ticaretini yapabileceğiniz oyunlarda ise gerçekten çok büyük zaman geçirmeniz ve seviyenizi ilerletmeniz gerekiyor. Anlayacağınız oyun oynarken sadece keyfine varın, öyle turnuvalara katılmadığınız sürece oyunlardan para kazanmanız tamamen bir hayal ötesine geçmeyecektir.

Sosyal medya üzerinden para kazanmak

Genellikle ev hanımlarına tavsiye edebileceğim bir yöntem bu, evde yemek yaparak elbise dikerek yada kendi tasarladığınız bir ürünü satarak para kazanabilirsiniz. Çok güzel pasta yapıyorsunuz ama dükkan açacak bütçeniz yok, hemen bir instagram ve facebook hesabı oluşturarak kendi kitlenizi oluşturabilirsiniz, sosyal medyanın gücü günümüzde tv reklamlarından bile fazlayken bunu kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Fikir yorum ve düşüncelerinizi aşağıdan bizlerle paylaşabilirsiniz, sevgiyle kalın herkese bol kazançlar.

Benzer Yazılar

Takı Tasarımı Yaparak Para Kazanmak

Günümüzde birçok bayan evden çalışarak çok iyi kazançlar sağlamaktadırlar Dışarıda çalışma imkanı olmayan…

Kendi Arabam ile iş Arıyorum Ne Yapmalıyım

Kendi arabam ile iş arıyorum ne yapmalıyım bu soruyor sanırım bir çok hem…

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Yemek Yapıp Para Kazanmak İstermisiniz? Evinizde Yemek Yapıp Para Kazanmak İstermisiniz,evde aşcılık yaparak…

Ek işe Başvuru Yap

avatar