İşkur Türkmenistan İş ilanları

İşkur Türkmenistan İş ilanları

2020 Türkmenistan Yurtdışı İşci Alımları

Çalık Holding bünyesinde faaliyet gösteren GAP İNŞAAT  inşaat alanındaTürkmenistan’da birçok inşaat işi gerçekleştiriyor. Şu ana kadar Akşabat Göz Hastanesi tamamlanmış ve faaliyete geçmiş durumda.

Yeni projeler için de bu işini referans göstermiş duurmda ve yeni 4 adet porjeye imza atmaya hazırlanmaktadır, Yurtdışı eleman ilanlarına bakan ve başvurmak için sıra bekleyen binlerce inşaat işçisinin hedefi olan Çalık holding Gap inşaat bünyesinde çalışacak Türkiyeden inşaat işçilerini Türkmenistana götürmekte

Yeni temeli atılan 4 adet proje için 2020 yılında Türkmenistanda görev yapacak yeni personel inşaatçı sıvacı kalıpçı  mühendis ve boyacı gibi kendi laanında uzman kişileri kadrosuna dahil ediyor.

Türkmenistan Milli Sağlık Bayramı’nda ve Devlet Sağlık Programı’nın 16′ncı yıldönümünde gerçekleşen törende konuşan Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov’un desteğiyle Türkmenistan’da ekonomiden kültüre, ulaşımdan sanayiye, tarımdan sağlığa birçok alanda yaşanan gelişmelere dikkat çekti ve yeni projelerinin Türkmenistanda dahada artacagını dile getirdi.

Benzer Yazılar

İstanbul Tuzla İşkur Evde Ek iş İmkanları

Arkadaşlar geçen gün yazdığımız yazımızda ek iş ilanlarını artık sitemizde bulabileceğinizden bahsetmiştik. Hatta…

Samsun Ek iş ilanları

Merhaba arkadaşlar Samsun karadenizin güzide bir şehri, samsun ilinde ek iş ianı arayanlar…

Kendi Arabam ile iş Arıyorum Ne Yapmalıyım

Kendi arabam ile iş arıyorum ne yapmalıyım bu soruyor sanırım bir çok hem…

1
Ek işe Başvuru Yap

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
trackback

[…] İşkur Türkmenistan İş ilanlarıİşkur Kanada İşci ve eleman alımları (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});Etiketler: 2020 işkur yurtdışı iş ilanlarıazerbaycan iş ilanlarıazerbaycan iş ilanları 2020işkur yurtdışı iş ilanlarıişkur yurtdışı iş ilanları 2020kaynakçı iş ilanları yurtdışıyurtdışı iş ilanları rusyayurtdışı kaynakçı iş ilanlarıÖnceki YazıSonraki Yazı2019-07-22 […]