İşkur Yurtdışı iş ilanları

İşkur Yurtdışı iş ilanları

Yurtdışı Amerika İş ilanları Ön Başvuru

Yurt dışında bildğiniz üzere dolgun maaş ve ücretlerle iş imkanları sağlanıyor, yurt dışında çalıştıkdan sonra yurda dönen bütün vatandaşlarımız bildğinimiz gibi baya zengin bir şekilde evi, arabası ve bankada baya bi parası olarak dönüyor. Eğer sizde Amerika‘da işci olarak çalışmak istiyorsanız bence şansınızı denemelisiniz greenkart sizede çıkabilir. Aşağıda vereceğim bağlantıya tıklayarak kayıt olmanız yeterlidir.

Unutmayın bana çıkmaz beni almazlar diye düşünmeyin yapmanız gereken sadece aşağıdaki linkli tıklamak ve Ücretsiz Başvuru ön formunu doldurmak.

Eğer çekiliş için bilgileriniz onaylanırsa gerekli işlemler ve kayıt için yetkililer tarafından mail yada telefon ile bilgilendiriliyorsunuz
Aileniz ilede gidebilirsiniz. Bir çok kişi Türkiyeden oraya yerleşmiş ve Türkiyede yıllarca çalışıpta kazanamayacakalrı paraları 1 yıl gibi bir sürede kazanmışlardır.

Yapmanız gereken Aşağıdaki linke tıklamak ve ön kayıt formunu ücretsizce doldurmak Green card Çekiliş hakkınız onaylanmasını beklemek, BANA ÇIKMAZ demeyin bunu demeyenler şimdi oradalar.

(isminizi yazarken ı,ç,ğ,ş gibi türkçe karekterler kullanmayınız onun yerine i, c, g, s kullanmanız yeterlidir.)

Başvuruda bulundukdan sonra 1 hafta içinde sizlere olumlu olumsuz dönüş yapıyorlar, tabiki şansınızı arttırmak açısından aileden her birey adına başvuruda bulunabilirsiniz. Eşiniz için, çocuğunuz için yada babanız, anneniz, dayınız, amcanız, yani her birey için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca aşağıdan editörlerimize soru,görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sayın vatandaşlarımız Türkiye’deki iş ilanları ve işkur ilanları için sitemizi biliyorsunuz, fakat yurt dışı iş ilanları alanı farklı ve geniş bir alan olduğu için sizlere tek tek ilanları sitemiz üzerinden paylaşacağız. Amerika, Türkmenistan, Yunanistan,Almanya vs. ve diğer ülkelerin işci alımları, işci alım şartları ve diğer bütün bilgileri burada bulabileceksiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden bazı yurt dışı iş ilanları için pasaport çekilişlerinde ön kayıt yapabileceksiniz.

yurtdışı iş ilanları, rusya iş ilanları ve avrupa iş ilanları ile ilgineniyorsunuz veya iş arıyorum diyorsanız yorum bırakın yayımlayalım

Benzer Yazılar

Part time çalışarak ne kadar kazanabilirim?

Arkadaşlar günümüzde işsizlik okadar zor ki artık iş bulamamaktan, part time işleri bile…

Tedaş İş Başvurusu ve Alımları

2020 Tedaş İş Başvurusu, Değerli ekisebasvur.com ziyaretçileri sizlere iş ilanlarını tam hızıyla ulaştırmaya…

Para Kazandıran Evde Yapılacak Ek işler Listesi

Ev hanımları için 2019 yılı itibari ile evde ek iş olarak yapabilecekleri bir…

Ek işe Başvuru Yap

avatar