İstanbul Avrupa Yakası Ek İş İlanları

İstanbul Avrupa Yakası Ek İş İlanları

Ek iş ve ek gelir elde etmek amacıyla hemen herkes bir şeyler yapmak istiyor. Öğrenci ya da ev hanımı olsun bir ek kazanca sahip olmak isteyen herkes ek iş yaparak kazanç elde etmenin yollarını arıyor. Biz İş Fikirleri olarak sizlere ek iş fırsatları konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki www.ekisebasvur.com bir işveren değildir. Sitemizin amacı ek iş arayan kişilerle ek iş imkanı veren firmaları buluşturmak. Genelde ek iş ilanları ilgili sitelere gelen şikayetler arasında bilgilerimizi veriyoruz ama dönüş olmuyor şeklinde. Tabi bu işveren sayısı ile alakalı bir konu ancak biz sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ek iş ilanlarını paylaşarak ek gelir elde etmek isteyenlerin faydalanması sağlama amacındayız. Facebook ve Twitter hesaplarımızdan güncel ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Herhangi bir firma size dönüş yapmasa dahi siz kendi ek işinizi kurabililirsiniz. Yapmaktan hoşlandığınız ürünlerinizi internet üzerinden satabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Planlı ve programlı çalışma yapmak başarılı olma konusunda önemli.

Sitemizde daha önce yayımlanmış ek iş ilanları ve iş fikirleri konularını inceleyerek bir fikir sahibi olabilirsiniz. Konuların altına ADINIZ, MAİL ADRESİNİZ VE YAŞADIĞINIZ YERİ yazarak ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ek iş veren bir firma iseniz aynı şekilde konunun altına firma iletişim bilgilerini girerek ek iş arayan kişilerin size ulaşmasını  sağlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Evde Sarma Sararak Para Kazanma

Evde Para Kazanma Yolları Birçok ev hanımı alesine bütçede yardımcı olabilmek için çeşitli…

Evde Yaşlı Bakımı İşi

Çalışma hayatında bayanlarında çalışması çok olumlu olmasına rağmen çalışan hanımlar bazen zorluklarla karşılaşmak….

Evde Yapılacak işler listesi

Özellikle ev hanımları evde yaptıkları işlerden arta kalan zamanlarda aile bütçesine katkı sağlamak…

Ek işe Başvuru Yap

avatar