İstanbul Avrupa Yakası Ek İş İlanları

İstanbul Avrupa Yakası Ek İş İlanları

Ek iş ve ek gelir elde etmek amacıyla hemen herkes bir şeyler yapmak istiyor. Öğrenci ya da ev hanımı olsun bir ek kazanca sahip olmak isteyen herkes ek iş yaparak kazanç elde etmenin yollarını arıyor. Biz İş Fikirleri olarak sizlere ek iş fırsatları konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki www.ekisebasvur.com bir işveren değildir. Sitemizin amacı ek iş arayan kişilerle ek iş imkanı veren firmaları buluşturmak. Genelde ek iş ilanları ilgili sitelere gelen şikayetler arasında bilgilerimizi veriyoruz ama dönüş olmuyor şeklinde. Tabi bu işveren sayısı ile alakalı bir konu ancak biz sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ek iş ilanlarını paylaşarak ek gelir elde etmek isteyenlerin faydalanması sağlama amacındayız. Facebook ve Twitter hesaplarımızdan güncel ek iş fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Herhangi bir firma size dönüş yapmasa dahi siz kendi ek işinizi kurabililirsiniz. Yapmaktan hoşlandığınız ürünlerinizi internet üzerinden satabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Planlı ve programlı çalışma yapmak başarılı olma konusunda önemli.

Sitemizde daha önce yayımlanmış ek iş ilanları ve iş fikirleri konularını inceleyerek bir fikir sahibi olabilirsiniz. Konuların altına ADINIZ, MAİL ADRESİNİZ VE YAŞADIĞINIZ YERİ yazarak ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ek iş veren bir firma iseniz aynı şekilde konunun altına firma iletişim bilgilerini girerek ek iş arayan kişilerin size ulaşmasını  sağlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Evde Ek iş Fikirleri

Bir çok insan  yaratıcılığı ve el becerisi sayesinde kendi tasarladığı bir çok ürün…

Evde Yemek Yapıp Satarak Para Kazanmak

Ek iş ilanları arasında aslında en basiti ve en kolay olanı evde yemek…

Evde Davetiye İşi Yaparak Para Kazanmak

Ek iş sahibi olmak ve ek gelir elde etmenin artık herkes için bir ihtiyaç olduğu bugünlerde İş…

Ek işe Başvuru Yap

avatar