Kendi Arabam ile iş Arıyorum Ne Yapmalıyım

Kendi Arabam ile iş Arıyorum Ne Yapmalıyım

Kendi arabam ile iş arıyorum ne yapmalıyım bu soruyor sanırım bir çok hem arabası hem ehliyeti olan kişinin aklına gelmiştir sizlere bu sorunun cevabını kendi çapımda vermeye çalışacağım inşallah işinize yarar.

Kendi aracımla ne yapabilirim ? ilk olarak bu sorunun cevabını bulmamız gerekmekte . Özel şöförlük, Firmalara şöför oda olmadı mı aracı kiraya verip kendi aracınızda şöförlük yapabilirsiniz.

Arabamla Yapabileceğim işler ;

1- Aracınızı Kiraya Verin ; Bence en son düşünülmesi gereken bir öneri bu çünkü aracınızı kimlerin nasıl kullanacağınızı bilmiyorsunuz onun için temkinli davranmalısınız. Öncelikle arabanızı sıfır almadıysanız çok da beğenmiyorsanız birde kaskonuz varsa.  Arabanızı Kiraya verin isterseniz Günlük kendiniz tanıdıklarınıza verin,İsterseniz iyi bir Araç Kiralama Filosuna Aylık Kiraya verin onlar sizin yerinize işletsinler.Arabanızı Kiralayacak kişiler muhakkak hor kullanacaklardır.Çok Eskimeden Araçlarınızı satıp değiştirebilirsiniz.Eğer Aracınız her gün düzenli kiralanmaya başlarsa emin olun ki fazla bir zaman geçmeden araç kendi parasını çıkartmış olacaktır.Vede araba yanınıza kar kalacaktır.

2 – Özel Şöförlük Yapın ; Arkadaşlar özel şöförlükten kastım taksi gibi düşünün ama sadece belirlediğiniz insanlar gitmek istedikleri yere belli ücretlerle ulaştıracaksınız.ve bunu da bulmak çok kolaydır.Aynı yerde çalışan aynı yöne doğru giden 4 kişi bulmanız yeterlidir.Taksiye verecekleri 5 Tl’yi size verseler 20 tl yapar günlük sadece aksam iş çıkışı çalışmanız bir kerelik.Bunu sabah öğlen diye çeşitlendirebilirsiniz.

Yada İşi dışarı da olup gün boyu şirketler arası git gel faslını taksilerde geçirenler var internette belli başlı sitelere ilan vererek ulaşmaya çalışın ve hep sizin onu gitmek istediği yere götürüp getirebileceğinizi söyleyin.Büyük İhtimal daha mantıklı gelecektir ve anlayacaksınızdır.

3 – Firmalara Şöför/ Şirket Şöför ; Herhangi bir şöför ilanına bakıp kendi aracınızla çalışmak istediğinizi söyleyebilir ve daha çok ücret talep edebilirsiniz.Çünkü çoğu büyük firma (Filo)Kiralık Araç kullanır.

Yada benim gördüğüm bir ilan var (Örnek) “Kendi Aracıyla Çalışacak Haşere İlaçlama Elemanı Aranıyor.Yakıt Kartı Verilecektir.1800 tl maaş +ssk+yemek+yol” bu tarz ilanları da gözden geçirebilirsiniz oldukça fazladır.

Benzer Yazılar

Takı Tasarımı Yaparak Para Kazanmak

Günümüzde birçok bayan evden çalışarak çok iyi kazançlar sağlamaktadırlar Dışarıda çalışma imkanı olmayan…

Samsun Ek iş ilanları

Merhaba arkadaşlar Samsun karadenizin güzide bir şehri, samsun ilinde ek iş ianı arayanlar…

İstanbul Tuzla İşkur Evde Ek iş İmkanları

Arkadaşlar geçen gün yazdığımız yazımızda ek iş ilanlarını artık sitemizde bulabileceğinizden bahsetmiştik. Hatta…

Ek işe Başvuru Yap

avatar