Para Kazandıran Evde Yapılacak Ek işler Listesi

Para Kazandıran Evde Yapılacak Ek işler Listesi

Ev hanımları için 2019 yılı itibari ile evde ek iş olarak yapabilecekleri bir çok alternatif iş ilanları bulunmaktadır. Eğer el becerinize ve yeteneğinize güveniyorsanız güzel paralar kazanabileceğiniz ek iş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Günümüzde yaşamın zor olduğu ev giderlerinin, ev gelirinden fazla olduğu zamanlarda ev hanımlarının direkt olarak olaya el attıklarını ve ek işlerle ailelerine ek gelir sağladıklarını görebiliyoruz.

Kadınlar için evde ek iş yapabilecekleri çok fazla ilan ve firma bulunuyor. Örneğin; boncuk işleme ve tespih dizme işi yapıyorsanız size iş imkanı sağlayan firmalar gerekli olan bütün malzemeleri evinize getirerek siz işinizi bitirdikten sonra ise gelip yine kapınızda teslim alıyor. Sevdiğiniz ve ilgi duyduğunuz bir işi tercih ederseniz sıkılmadan çok iyi miktarlarda gelir elde edebilirsiniz.

İplik temizleme işi, el örgüsü işi, toka süsleme işi, dikiş işi, mandal işi olmak üzere bir çok alternatif ek iş imkanı sizleri bekliyor.

Evde para kazanmak ve bu ek işlerden birini yaparak ek gelir elde etmek için makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilir ve Evden para kazanmaya başlaya bilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

 • Adsense kullanarak internetten para kazanma yolları
 • Facebook kullanarak internetten para kazanma yolları
 • Özgün makale yazarak ve blog yazarak internetten para kazanma yolları
 • İnternet üzerinde dosya upload ederek para kazanma yolları
 • Ebay’den para kazanma yolları
 • Drop shipping yöntemi ile internetten para kazanma yolları
 • Network marketing yöntemi ile internetten para kazanma yolları
 • Forex yöntemi ile para kazanma yolları
 • Domain ve hosting yöntemi ile para kazanma yolları
 • Backorder domain sayesinde para kazanma yolları
 • Web sitelerine editörlük ve yöneticilik yaparak para kazanma yolları
 • Database yani veri tabanı ile para kazanma yolları
 • E mail göndererek para kazanma yolları

Tüm dünya tarafından tanınan online kazanç sitesi Mashable, evden para kazanmak için internette çalışarak para kazanmanın en etkili yollarını açıkladı.

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları

Blog ve Makale Yazarak Para Kazanma Yöntemleri

Sizlere tüm dünyada yeni yeni oluşmaya başlayan bir meslek dalından ve bu meslek dalına evinde interneti ve bilgisayarı olan herkesin hâkim olabileceğinden bahsetmemiz ilginizi çeker mi?

Kesinlikle kabul etmemiz gereken bir gerçek var ki, artık günümüzde neredeyse aklınıza gelen her şey internet üzerinden satışa sunuluyor. Dahası bir çok ürün reel hayata göre internette daha çok satılma imkânı buluyor. İşte tam da bu noktada siz nerede olmak istediğinize karar vermelisiniz. Yani internetten para harcayan tarafta mı yoksa internetten para kazananların tarafında mı olmak istersiniz.

“İnternetten Para Kazanmak”

İnternetten para kazanma fikri eminim size de çok cazip bir fikir olarak geliyordur. Evet, ev ortamınızda, alıştığınız iş hayatındaki zorluklardan uzak, çok daha az enerji sarf ederek çok daha fazla para kazanmak elinizde. Günümüzde çok büyük bir kitle internet kullanıyor. Bu durumu lehinize kullanarak internetten kazanç elde etmek sizin elinizde. Evden para kazanmak için kullanılacak internetten para kazanma yolları için Mashable’ın da seçtiği gibi en önemli evden para kazanma yollarını sizlerle paylamak istiyoruz.

İnterneti Kullanarak Herkes Evden Para Kazanabilir!

İster ev hanımı olun, ister öğrenci olun, gün içinde sadece 1-2 saatinizi ayırarak internetten ek gelir elde edebilirsiniz. Türkiye’de ki işsizlik oranı oldukça yüksek ve bu da haliyle insanlara ek gelir elde edebilecekleri yeni iş imkânları arayışına sürüklüyor. İnternet kullanımının da artmasıyla işsizlikten yakınan kesim internetten para kazanmanın yollarını araştırmaya başlıyor. Akabinde yapılan birçok araştırma, birçok kişinin gün içinde birkaç saatini internetten para kazanma yolarından en az bir tanesini uygulayarak ciddi derecede para kazanmaya başladığını gösteriyor.

İşte bu araştırma sonucu da, internetten para kazanma yollarını henüz bilmeyen insanların aklına ‘’internetten nasıl para kazanabilirim?’’ sorusunu getiriyor.

İşte size internetten çalışarak para kazanabileceğiniz bazı yollar:

Anket Doldur Para Kazan

Anket doldur para kazan, evinizden kolaylıkla 5 – 10 dakikanızı ayırarak yapabileceğiniz bir iş.  Kamuoyu araştırma firmaları artık ülkemizde de online anketçilik yöntemine dönmeye başladılar. Online olarak doldurduğunuz anketlerin değerine göre ödeme alıyorsunuz. Para kazanmanıza ek olarak eğlenceli olması da işin başka bir yönü. Mesela en sevdiğiniz sinema sanatçısının daha gösterime girmemiş filminin olası fragmanlarını herkesten önce siz izliyorsunuz ve görüşlerinizi ankette belirtiyorsunuz. Ya da bir gün posta kutunuzda, bir oyuncak firmasının çocuğunuza gönderdiği bir hediye kutusu ile karşılaşabiliyorsunuz. Tabi daha sonra çocuğunuzun oyuncağa gösterdiği ilgiyi anket sorularında cevaplamak kaydı ile  Detaylı bilgiye, Para Kazanmanın Yolları No:1 Anket Doldur Para Kazan sayfasında ulaşabilirsiniz.

Yazarak Para Kazanmak

Evet, yazı yazarak para kazanma. İnternette yazı yazarak para kazanma yolu son yılların en trend para kazanma yollarından biri. Özellikle ev hanımları ve öğrenci kesiminin tercih ettiği bu yöntem, yani yazı yazarak para kazanma yöntemi oldukça tatmin edici paralar kazandıran bir yöntem. Bir süre önce TV kanalının birinde yalnızca interneti kullanarak aylık 10.000 TL ye kadar para kazanan hanımefendiyi izlemişsinizdir. İşte bu haber üzerine bizde sizlere bu makaleyi hazırlamak ve sizleri bilgilendirmek istedik.

Önceleri çoğu insan internet üzerinden onlıne para kazanma yollarına oldukça önyargılı yaklaşıyorlardı. Lakin internet üzerinden para kazanamaya hamda ciddi paralar kazanamaya başlayanların sayısı hızla artınca, ilk başlardaki bu önyargılar yavaş yavaş yok olmaya başladı.

Peki, bu kadara insan internetten para kazanmayı nasıl başarıyor, işe nereden başlıyor ve nasıl bir eğitim alıyor?

Artık hayatımızın bir parçası haline gelen internet, bilindik faydalarının yanı sıra, pazarlama sektörünün de yönünü hızla değiştirmiştir. Artık biliyoruz ki hemen hemen her evde en az bir bilgisayar var, her evde internet bağlantısı mevcut. Gelişen bilgisayar ve internet teknolojisi sayesinde ihtiyaçlarımızın birçoğunu artık internet üzerinden sağlayabiliyoruz. Bu aşamada pazarlama sektörü de yönünü internete çevirmiştir çünkü internet sayesinde reklam olanakları ve müşteri potansiyeli hızla büyümektedir. Hal böyle olunca da insanlara farklı birçok yeni iş olanakları doğmuştur. Akabinde internet üzerinden evinizin rahatlığında para kazanma imkânları ortaya çıkmıştır. Ek gelir elde etmek isteyen birçok öğrenci ve en hanımı hatta emekli kişiler internet sayesinde evden para kazanmaya başladı.

Daha birkaç yıl öncesine kadar internet çoğu insan için sadece bir eğlence kaynağı iken, şimdiler internetin yeni bir iş kapısı, yeni bir kazanma yolu olduğu biliniyor. İnternetin sunmuş olduğu iş imkânlarını değerlendirerek para kazanmak isteyen insanlardan ellerinden geleni yapıyorlar. İnternetten çalışarak para kazanan milyonlarca kişi varken, diğer bir yanda azınlıkta olsa internetten para kazanma sistemine hala inanamayan önyargılı bir kesim de mevcut. Bu sebeple biz bu makalemizde internetten para kazanmayı isteyen herkesin başarabileceğini belirtmek istedik.

Bu aşamada en önemli unsur, öncelikle internetten para kazanılabileceğine inanmak ve gerekenleri uygulamak. Eminim, herkes kendi evinde kendi işinin patronu olarak çalışmak ister. İşte bu noktada yapılması gereken en önemli şey, doğru çalışma sistemini bulmak, uygulamak ve para kazanmak.

İnternetten Para Kazanmanın En Etkili Yollarından Biri ise Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı)

Affiliate Marketing para kazanma sistemi, internetten para kazanma sistemlerinin arasında en çok tercih edilen ve en çok para kazandıran sistemdir. Ancak biz burada size Affiliate marketing’e yani satış ortaklığı sistemine farklı bir açıdan yaklaşarak, Affiliate marketing sistemi ile tanıtım yazılarını sizlere aktararak para kazanma yolunu öğretmek istiyoruz. Zira hem bugün için hem de gelecek için en güzel para kazanma yolu budur.

Bu sistemle para kazanmak için kendinize ait bir blog açabilir veya bloğunuz, web siteniz yoksa da farklı yöntemleri kullanarak para kazanabilirsiniz. Asıl önemli olan size bu yöntemle tatmin edici ihtiyacınız olan paraları kazandıracak yolları öğretecek güvenilir bir kaynağa ulaşmaktır. Doğru kaynak arayanlar için tam bir biçilmiş kaftan olan ve internetten para kazanma hakkında bilgisi olmayan kişiler için ışık olabilecek GooMass Kiti eğitim seti size çok faydalı olacaktır. Bizler sizlere daha net ve doğru bilgi vermek için kendimiz bu eğitim setini alıp inceledik. Eğitim setinin içinde bulunan bilgiler Avrupada’da ve Amerika’da bir çok kişinin uygulayarak internetten para kazandığı, ancak Türkiye’de henüz çoğu kişinin bilmediği bilgilerden ibaret.

GooMass Kiti eğitim seti, gerek Mashable’ın seçtiği en iyi 3 para kazanma sistemi ile ilgili gerekse, başka para kazanma yolları ile ilgili birçok bilgiye, tüyoya ve stratejiye sahip bir eğitim seti. Bu eğitim setinin içindeki her şey eğitim setini hazırlayanlar tarafından denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmış bilgiler. Eğer sizde internetten nasıl para kazanılır sorusuna cevap arıyorsanız bu eğitim setini kesinlikle tavsiye ederiz. Zira size internetten para kazanma konusunda kılavuz olacak Türkçe hazırlanmış harika bir kaynak.

Buraya kadar internetten para kazanmak için yapılabilecekler hakkında 3 farklı yoldan bahsettik sizlere. Bunların yanında diğer para kazanma yollarını da aktarmak istiyoruz sizlere. Şimdi bahsedeceğimiz internetten para kazanma yollarından mutlaka en az bir tanesi size hitap edecektir. Bu tür bir çalışma ile düzenli bir ek gelir elde edebilir, hatta bir miktar sermaye koyarak da kendinize ait bir iş imkânı yaratabilirsiniz. Size temin ederiz ki size şimdi belirteceğimiz internetten para kazanmanın yolları tamamen denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmış ve çoğu zaman ciddi ek gelirler getiren sistemlerdir.

Görüldüğü üzere internet üzerinden birçok farklı yöntemle para kazanma imkânınız var. Hatta bu çalışma sistemlerini diğer para kazanma sistemleri gibi bir firmaya veya şirkete bağlı değildir. Bağımsız ve ciddi derece paralar kazanılan yöntemlerdir. Bu maddeleri kısa kısa açıklamak gerekirse:

Adsense ile internetten para kazanma

Size ait bir blog, web sitenizde google reklam servisini kullanarak, sitenize veya bloğuna gelen ziyaretçilerin reklamlara ulaşması ve tıklaması ile sizin para kazanmanız esasına dayanır.

Facebook ile internetten para kazanma

Facebook sayfanı ya da grubunuz varsa çok fazla üye, hayran yani kişi sayısı varsa, firmaların, internet sitelerinin reklamlarını paylaşabilir ve reklam sahibinin facebook sayfanızdaki kişilerle buluşturarak reklam sahibinden ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Bunun için facebook sayfanızdaki üye sayısı ve aktif üye olmaları çok önemlidir.

Blog ve makale yazarak internetten para kazanma

Kendinize ait web siteniz, blogunuz yoksa web sitesi sahibi olan kişilere ücret karşılığında özgün makale yazabilir ve ciddi paralar kazanabilirsiniz. Bunun için yazacağınız konu hakkında gerçekten bilgi sahibi olmalı, çok akıcı ve düzgün bir Türkçeye sahip olmalı, yazım noktalama kurallarına hâkim olmalı ve klavyeyi hızlı kullanmalısınız. Malum ne kadar hızlı yazarsanız o kadar çok yazarsanız ne kadar çok yazarsanız o kadar çok kazanırsınız. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta asla yazdıklarınızın internetten var olan bilgiler olmamalı, size ait özgün bilgileri yazmalısınız. Blog ile para kazanmak artık günümüzün gerçeklerinden.

Dosya upload ederek internetten para kazanma:

Hotfile, rapidshare gibi dosya paylaşım siteleri vardır. Bu sitelerde upload ettiğiniz her dosyanın indirilme sayısına göre belli miktarda paralar kazanırsınız. Bunun yanında bu sitelere özgün resim ve video upload ederek de para kazanabilirsiniz.

Ebay’dan para kazanma

E-bay vasıtasıyla belli bir ürün satışını, yüksek tüketici ağına ulaştırarak, tüketiciye hitap eden ürünün pazarlamasını ve satışını sağlayabilirsiniz. Ebay’a alternatif olarak Türkiye lokasyonlu olan gitti gidiyor sitesini de tercih edebilirsiniz. Ebay ile ilgili bir başarı hikayesinebu linkten ulaşabilirsiniz. İsteyince her şey olabilir, beynimizdeki zincirleri kıralım yeter.

Drop shipping ile internetten para kazanma

Komisyoncu diye tabir edilen ticaret dalıdır. Siz müşteriyi bulursunuz ve müşteriden ücreti ve ürünün teslim edileceği adresi alıp doğrudan direk çalıştığınız şirkete bildirir ve ürünün teslimatını sağlarsınız. Aracı kişi olarak bu işi yapar ve her iş, ürün başına belli oranlarda komisyon alarak para kazanırsınız.

Network marketing ile internetten para kazanma

Firmaların satış politikaları arasında en çok tercih edilen ve günümüzde oldukça geniş bir kitleye sahip olan bu sistem vasıtasıyla, tek bir kişinin yüksek derece verimliliğinin yerine 100 kişinin daha az emeğine ihtiyaç duyulan bir para kazanma yöntemidir. Siz ne kadar alt üye sağlarsanız sizin alt üyeleriniz ne kadar satış yaparsa siz o kadar çok kazanırsınız.

Forex ile para kazanma

Bir tür borsacılık olarak tanınan forex piyasasının araçları olan ülke para birimlerinden kazanılan para yöntemidir. Ülkelerdeki para birimlerinin düşüş ve yükselişlerinden o an itibariyle faydalanılan iştir. Kesinlikle bilgi ve tecrübenin yanında dikkat ve takip gerektiren bir para kazanma yöntemidir. Kaybetme riski her zaman vardır.

Hosting ve domain ile internetten para kazanma

Hosting ve domain konusunda yeteri kadar bir bilgiye sahipseniz, kaliteli ve sağlam cihazlar satın alabiliyorsanız domain ve hosting hizmeti verebilirisiniz.

Backorder domain ile para kazanma

Boşa çıkacak olan domainlere ön rezerve ederek para kazanma yöntemidir. Çoğunlukla domainleri kapma şansı düşüktür ama şansınız yaver giderse ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Sitelere yöneticilik yaparak internetten para kazanma

İnternette gözüne çarpmıştır, birçok forum sitesi vardır ve bu forum sitelerinin de forumun düzenli ve olması gerektiği gibi işlemesi için yöneticilere ve editörlere ihtiyacı vardır. Sitelere başvuru yaparak ücretli çalışabilirsiniz.

Veritabanı (database) ile internetten para kazanma

Kullandığınız sitenizi artık kapatmak istiyorsanız içeriği ile birlikte satabilir ve bundan para kazanabilirsiniz. İyi geliştirilmiş, emek verilmiş bir site ciddi paralar karşılığı alıcı bulmaktadır.

Email ile internetten para kazanma

Email yöntemi ile para kazanmak için 3 farklı yöntem denenebilir. Birincisi reklam aracı olarak kullanılacak olan email gönderimi ile bir firmanın ürününün veya bir sitenin tanıtımının yapılması şeklinde. İkinci ise kimi email servis sağlayıcıları tarafından açılan toplu sipariş hesaplar vasıtası ile para kazanmaktır. Üçüncü yol ise değerli ve jenerik email adreslerinin alıp satabilirsiniz.

Evde Nasıl Para Kazanırım

Günümüzün en güncel  olarak tercih edilen mesleklerinin başında evde yapma şansı bulunan meslekler gelmektedir. Bunlar herkesin rahat bir şekilde çalışma ortamı yaratabileceği ve en önemlisi kimsenin buyruğu altında çalışmadan kendi ortamı kendi özverisi ve kendi çalışmaları ile para kazanılan stresten uzak sakin ve kafa dinlendirici olarak sayılabilen mesleklerdir.

Bu yüzden kafalarda en çok dolaşan soru olan ve sürekli kafaları meşgul eden bir soru ile karşılaşıyoruz evde nasıl para kazanırım? Aslında bu sorunun cevabını almak için internet bize sunulmuş olan büyük bir nimettir. Onlarca platform onlarca web sayfası size bu konuda yardımcı olabilmek için hazırda bekliyor.

Gerek aradığınız türde iş almak gerekirse de iş verenler ile anlaşmaya varabilmek için size sunulan fırsatlar göz kamaştırıyor. Evde nasıl para kazanırım sorusuna verilebilecek en güzel cevabı bulmak için  ekisilan.com sayfasını ziyaret etmeniz sizin için oldukça olumlu olacaktır.

Size en uygun işler yapabileceğiniz işleri listelediği gibi yetenekleriniz doğrultusun da da iş bulabilirsiniz.Gerekirse paketleme işleri gerekirse yetenekleriniz ve becerileriniz doğrultusun da yemek yaparak şirketlere satma veya elbise süsleme boncuk ve tespih yapımı gibi çeşitli dallar hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

İş başlıklarından da anlaşılacağı gibi evde yapabileceğiniz bütün meslek dalları sizin evde yapmanıza uygun koşullarda işlerinizi aksatmadan hatta part time dahi olacak şekilde çalışmanızı gerektiriyor. Zamanla daha iyi bir yerlere gelebileceğiniz bu internetten para kazanma yollarıyla belki sizde sadece evde birkaç saatinizi ayırarak zengin olabilirsiniz.

Evde nasıl para kazanırım sorusuna verilebilecek en güzel cevaplardan biride evde elbise aksesuarlarını tamamlama işidir. Bunu genelde bütün elbise şirketleri istemekte ve işleri genelde ev hanımlarına veya evde para kazanmaya meraklı insanlara vermektedir. Sizde bunlardan biri olmak istiyorsanız elinizi biraz hızlı tutup size en uygun meslek dalını seçin.

Benzer Yazılar

Franchise veren firmalar 2020

2020 Franchising veren firmalar Ekonomist Dergisi, franchising alarak kendi işini kurmak isteyenler için…

Evde Poşet Katlama işi veren firmalar

Evde Poşet Katlama işi veren firmalar Evde çalışarak para kazanmak artık ev hanımlarının kazanç…

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Evlere paketleme işi, kolay ve zevkli bir iş…

Ek işe Başvuru Yap

avatar