Samsun Ek iş ilanları

Samsun Ek iş ilanları

Merhaba arkadaşlar Samsun karadenizin güzide bir şehri, samsun ilinde ek iş ianı arayanlar yada evde ek iş ilanarına başvuru yapmak isteyenler bu konu üzerinden başvuru yaparak para kazanmaya başlayabilirler.Öncelikle evde ek iş mi yapmak istiyorsunuz yoksa hali hazırda çalışıyor ve ek gelir mi elde etmek istiyorsunuz bunun kararını vermeniz gerekiyor.Samsun’da ek iş olarak neler yapabilirsiniz nerelere başvuracaksınız aşağıda hepsini açıklayacağız.

Günümüzde evde ek iş ilanları epey bi yoğunlaştı, malum ek gelir sağlamak isteyen çalışanlar ve evinde sadece ev hanımlığı yapan bayanlarımız mevcut. Biraz olsun ev bütçesine katkı sağlamak amacıyla evde ek iş yaparak gelir elde etmeyi umuyorlar. Bizler evde yapılabilecek ek iş ilanlarını sizlerle paylaşacağız. Evlere iş veren ve verecek olan firmalarla bağlantıya geçip, sizlere ulaştıracağız. Bu sayede evlerinde ek gelir elde etmek isteyen bayan veye erkek vatandaşlarımızı bu ilanlarla buluşturmak.Eğer sizde evinizde ek iş yapmak istiyor ve bir ekip kurarak daha yüklü yani maksimum seviyede gelir elde etmek istiyorsanız, Samsun‘da oturan arkadaşlar bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Adınız:

Oturduğunuz Semtiniz:

Email:

Şeklinde aşağıdan başvuru yaparsanız hem ek iş verecek olan firmalar size kolayca ulaşacak hemde ekiş için daha fazla gelir sağlamak amacı ile kurulan ekiplere dahil edilebileceksiniz.

Şayet siz de Samsun ili veya çevresindeki illerde yaşıyorsanız yukarıdaki evlere boncuk veren firma ilanlarını değerlendirerek evden çalışıp para kazanabilir, aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan yorum kısmına iletişim bilgilerinizi açık ve net bir şekilde yazmanız yeterli olacaktır. Böylelikle herhangi bir ücret ödemeden ve üye olmanıza gerek kalmadan evde yapabileceğiniz işler bulma imkanı elde etmiş olacaksınız. Şimdiden hepinize hayırlı ve bol kazançlar dileriz.

Not: Telefon bilgilerinizi bırakmanıza gerek yok, iletişim kurulması halinde e-mail ile iletişim kurulacaktır.

Benzer Yazılar

Ek iş Ne Yapılabilir ?

Merhaba arkadaşlar bugün ek iş ne yapılabilir konusunda yardımcı olacağız.Evde neler yaparak para…

Ev Hanımlarına İş Fırsatları ilanlar

Evde nikah şekeri yapımı İlanları Evinin rahatlığında çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar için evde nikah…

Evde Yapılacak işler listesi

Özellikle ev hanımları evde yaptıkları işlerden arta kalan zamanlarda aile bütçesine katkı sağlamak…

Ek işe Başvuru Yap

avatar